[croatian]U utorak o ameri?koj kulturnoj razmjeni mladih[/croatian][english]U utorak o ameri?koj kulturnoj razmjeni mladih[/english]

[croatian] U utorak o ameri?koj kulturnoj razmjeni mladih

 
 

BHV Education iz Zagreba, u suradnji s Klubom kulture Kri?evci, organizira predstavljanje programa Au Pair u SAD-u, u utorak 27. svibnja u prostorijama kluba s pocetkom u 16.30 sati. Rije? je o programu namijenjenom mladim ljudima od 18 do 26 godina, koji ?ele provesti 12 mjeseci u SAD-u u ameri?kim obiteljima u kojima ?e ?uvati djecu. Za 45 sati rada tjedno, osiguran je smje?taj i hrana, pla?ena povratna karta do Amerike, tjedni d?eparac od 177 ameri?kih dolara, ?to iznosi preko 8000 dolara godi?nje, te osiguranje i poha?anje te?aja na lokalnom fakultetu, prema odabranom gradu ili regiji sjevernoameri?kog kontinenta. Cijena programa Au Pair je 800 €, koje polaznik pla?a izravno ameri?kom partneru, a pod pokroviteljstvom State Departmenta, izjavila je za Kri?evci.info Ana Nahod, promotorica iz BHV Educationa. Osim navedenog, program uklju?uje i ?etverodnevnu orijentaciju u New Yorku te dva tjedna godi?njeg odmora. Uz Au Pair, predstavit ?e se i druge mogu?nosti obrazovanja i rada u inozemstvu u organizaciji BHV Educationa.

[/croatian]
[english] U utorak o ameri?koj kulturnoj razmjeni mladih


BHV Education iz Zagreba, u suradnji s Klubom kulture Kri?evci, organizira predstavljanje programa Au Pair u SAD-u, u utorak 27. svibnja u prostorijama kluba s pocetkom u 16.30 sati. Rije? je o programu namijenjenom mladim ljudima od 18 do 26 godina, koji ?ele provesti 12 mjeseci u SAD-u u ameri?kim obiteljima u kojima ?e ?uvati djecu. Za 45 sati rada tjedno, osiguran je smje?taj i hrana, pla?ena povratna karta do Amerike, tjedni d?eparac od 177 ameri?kih dolara, ?to iznosi preko 8000 dolara godi?nje, te osiguranje i poha?anje te?aja na lokalnom fakultetu, prema odabranom gradu ili regiji sjevernoameri?kog kontinenta. Cijena programa Au Pair je 800 €, koje polaznik pla?a izravno ameri?kom partneru, a pod pokroviteljstvom State Departmenta, izjavila je za Kri?evci.info Ana Nahod, promotorica iz BHV Educationa. Osim navedenog, program uklju?uje i ?etverodnevnu orijentaciju u New Yorku te dva tjedna godi?njeg odmora. Uz Au Pair, predstavit ?e se i druge mogu?nosti obrazovanja i rada u inozemstvu u organizaciji BHV Educationa.

[/english]