Produkcija događanja

Udruga K.V.A.R.K. sa svojim dvadesetogodišnjim iskustvom u produkciji surađuje sa vanjskim suradnicima na raznim događanjima. Od 2005. godine kada je s radom započeo Klub kulture – multimedijalni i kulturni centar do danas producirala je preko 2000 događanja u sferi nezavisne kulture. Višegodišnjim radom Galerije K2 – izložbenog prostora povezanog s neformalnim oblicima kulture sa svrhom prezentacije suvremene umjetnosti u Križevcima, udruga je stekla iskustvo u produkciji umjetničkih programa (izložbenih i audiovizualnih). Organizacijom Križevačkog uličnog festivala edukacije i razbibrige (K.U.F.E.R.) udruga stječe iskustvo u produkciji suvremenih uličnih performansa i cirkuskih predstava, a organizacijom Skaville festivala – jedinstvenog glazbenog festivala u regiji koji se usko veže uz ska muziku i ostale pravce jamajkanske muzičke kulture, stekla je iskustvo u organizaciji međunarodnih glazbenih događanja. Od 2017. godine udruga producira edukacijsko-kulturni program “K.U.F.E.R. na Zrinskom” u sklopu dječjeg kreativnog kutka na manifestaciji Ljeto na Zrinskom. Također, nudimo edukacijsko-animacijski program za širu populaciju na raznim manifestacijama, otvorenjima centara i obilježavanju važnih datuma diljem Hrvatske.

Skaville festival (Naturalna Mistika)

Skaville festival (Postolar Tripper)

Skaville festival (S.A.R.S)