Kako do JAKO dobre udruge?

[croatian]Edukativni ciklus u sklopu Programa JAKO pod naslovom “Kako do JAKO dobre udruge?” krenuo je u Bjelovaru od 16. travnja, 2012. i traje do 11. lipnja, 2012. godine. Besplatne radionice održavaju se u Obiteljskom centru Bjelovarsko-bilogorske županije, Masarykova 8 u vremenskom terminu od 16:30 do 20:30 sati.

Edukacije su namijenjene organizacijama koje tek trebaju početi sa radom, ali korisne su i za organizacije koje žele obnoviti svoje znanje.

Od uvoda u civilno društvo do pisanja projektnog prijedloga, evaluacija, praćenja projekta, skupljanja sredstava i računovodstva za neprofitne organizacije…sve to i još viš možete saznati putem ovih edukacija.

Cjelokupni plan izobrazbe za 2012. godinu u sklopu Programa JAKO možete naći ovdje.

Kalendar sa aktivnostima možete naći na službenim stranicama Programa JAKO, dok prijave za sudjelovanje na radionicama koje se održavaju u Bjelovaru možete slati na:

ili nas kontaktirajte na broj telefona 048/711-073 od ponedjeljka do petka od 08:00 do 16:00 sati.

 [/croatian]