Mladi za mlade

Program “Mladi za mlade” je program Gradskog savjeta mladih grada Križevci u realizaciji udruga K.V.A.R.K. i Glas mladih. Program se odnosi na rad sa učenicima srednjih škola na području grada Križevci na način da se učenike aktivno uključivalo u realizaciju programa. Tri srednje škole  oformile su tri projektna tima koji su mjesec dana radili na planiranju tematskih večeri za svoje škole. Tako su Gimnazija Ivana Zakmardija Dijankovečkog, srednja škola “Ivan Seljanec” i Srednja gospodarska škola obilježili ovaj program sa tri tematske večeri koje su se odvijale u multimedijalnom Klubu Kulture .

Sa svakom generacijom dolaze nove ideje i nove spoznaje pa tako i u ovom slučaju možemo reći da je ovogodišnji program “Mladi za mlade” bio programiran palicom vrlo kreativnih i pozitivnih mladih ljudi koji su pokazali odlične organizacijske i komunikacijske sposobnosti. Srdačno se zahvaljujemo na njihovom trudu i predanosti, svakako smo zahvalni na strpljenu, potpori škola i njihovim profesorima te čestitamo našim mladim aktivistima na odličnim programima i pozitivnoj atmosferi.