Sretan rođendan ti:)

MMC KUGLANA 2 (Koprivnica) www.kuglana2.com

SLAVI GODINU DANA kontinuiranog rada, te promicanja popularne i urbane kulture ne ograni?avaju?i se samo na teritorijalno zadani dio RH.

U proteklih 365 dana rada neki od vrhunaca posjete i medijskog odjeka bila su ekskluzivna gostovanja poznatih glazbenih ameri?kih skupina NASHVILLE PUSSY i NEW BOMB TURKS, niz preostalih inozemnih gostovanja iz cijelog svijeta, glazbenih skupina poput: Ned (Fra), Squall (Irska, Kanada), W.O.T. (USA), Monkey Business (Ita), te brojna doma?a gostovanja (Bambi Molesters, Edo Maajka, LET 3, El Bahattee, Urban & 4, Stampedo, Pun Kufer, Djeca, Analena, Radikal Dub Kolektiv, ….).

U sklopu filmskih ve?eri Moviemanie uprili?ili smo uz gostovanja, po?ev?i od Dalibora Matani?a i projekcije “Finih mrtvih djevojaka”, “Vird?ine” Sr?ana Karanovi?a, “Josephine” Rajka Grli?a, “Samih” Lukasa Nole, ostvarene suradnje s Motovun film festom, Kinotekom (Daniel Rafaeli?), Hrvatskim filmskim savezom, Clubture, drugim festivalima i kino+video klubovima, radili tribute ve?eri Monty Pythonima, Stalney Kubriku, retrospektivno gledali izdanja japanske, evropske, ameri?ke nezavisne kinematografije.

U sklopu literarnih ve?eri Kugline Literrre uz Sexopolis Milane Vukovi? Runji?, promocije knjiga Ante Perkovi?a, Zorana Lazi?a, Velimira Grgi?a i Ton?a Ko?ula, … ve?er SLAM poezije, promociju mlade pjesnikinje Elizabete Milanovi? i mno?tva neafirmiranih aurota putem ciklusa “Izlo?ba pjesama”

Mnogobrojne izlo?be (Nikolina Ivezi?, Mario Grobenski), performancei, kazali?ne predstave (Daska, nedjeljne matineje za djecu) tako?er su se odvijali unutar zidina Kuglane 2.

U nastavku rada tokom jeseni i slijede?ih godinu dana najavljujemo gostovanja Hladnog Piva, Pips Chips & Videoclipsa, Cinku?a, opetovanja … te nekoliko iznimnih inozemnih gostovanja svjetski poznatih izvo?a?a (o imenima i detaljima po potpisivanju ugovora).

Nastavak filmskih, literarnih, kazali?nih, izlo?benih i inih djelatnosti slijedi…

Slavljeni?ki weekend programski obuhva?a :

– petak 12.09. od 22:00 nadalje

DADO MATANI? u ulozi ?ivota kao DJ BELLA

(da, ONAJ Fini ?ivi Dje?ak) koji glazbeni set po?inje s «White Riot» The Clasha

+ njegov compadre u zlo?inu TOMISLAV PAVLIC (DJ Chickosh) koji glazbeni set NE po?inje sa «White Riot» The Clasha

na meniju o?ekujte gitare u prvom planu i dug onome ?to se nekad zvalo rock and roll … od Chuck Berryja, Litlle Richarda, putem Iggy Popa, Ramonesa, The Clasha, Velvet Undergrounda preko Pixiesa, Fugazi, Jon Spencer Blues Explosion do Hivesa, White Stripesa, Strokesa i «svega onoga ?to vole mladi»

– subotu 13.09. od 22:00 sve dok noge izdr?e

KOOGLANJE

(the best of plesne ve?eri MMC Kuglana 2)

Nastupaju:

KOOGLANJE DJ ubojice (T. Mater, Anhell, Firearmz)

+ gost DJ-i (Psychodaddy, Not, Frodo, Fido, Ego, Supergo, Id, Sett, …)

na meniju o?ekujte PLESNU glazbu s naglaskom da je gospodin Ritam u prvom i jedinom planu (big beat, hip hop, r`n`b, dub, dancehall, electronic, drum and bass, groovanje svih preostalih oblika)

– nedjelju 14.09. od 20:00 do 24:00

KUGLANA 2 LOUNGE + restart cijele pri?e na OSMIJEH osnovama.

Hvala vam unaprijed na odazivu

Angelo Jurkas

(voditelj programa + P.R. MMC Kuglana 2)

MMC KUGLANA 2

Tara??ice 2

48 000 Koprivnica

tel. 048 280 133

fax. 048 220 417

mail: