Povelja o suradnji na programu JAKO

Upravni odbori udruge Autonomni centar (ACT) iz ?akovca i udruge Kreativni veznik alternativnog razvoja kulture (K.V.A.R.K.) iz Križevaca potpisali su u subotu 22. studenoga 2008. godine Povelju o suradnji na partnerskom programu Ja?anja kapaciteta organizacija civilnog društva u sjeverozapadnoj Hrvatskoj – program JAKO.

img_0502

Obje navedene udruge akreditirane su u 2008. godini od strane Nacionalne zaklade za razvoj civilnoga društva za obnašanje i provedbu programa koji se planira provoditi do 2011. godine, tak da ?e se od 2009. godine program provoditi u partnertstvu sa Nacionalnom zakladom. Glavne aktivnosti Programa JAKO i dalje ostaju iste te obuhva?aju usluge informiranja, savjetovanja i obrazovanja na podru?ju sjeverozapadne Hrvatske.