ParkFest Koprivnica

ParkFest // Koprivnica, 2012.

Savjet mladih Grada Koprivnice  poziva Vas na edukativno zabavni festival ParkFest koji i ove godine organiziraju u suradnji s brojnim udrugama iz Koprivnice i županije.

Cilj festivala je okupiti na jednom mjestu predstavnike mladih, institucija i same korisnike programa namijenjenih mladima. U sklopu ParkFesta prisutni Savjeti mladih i udruge razmijenit će iskustva o svome radu, te javnosti predstaviti svoje djelovanje održati pokoju radionicu ili edukaciju.

Festival će se održati ovu  subotu,  (19. svibnja 2012. godine) na prostoru centralnog koprivničkog parka  s početkom u 10 sati.

Udruga K.V.A.R.K. dolazi predstaviti svoje dosadašnje i buduće projekte, većinu njih u suradnji i/ili partnerstvu sa drugim udrugama te tako pružiti primjer dobre međusektorske i sektorske suradnje.

Program ParkFesta 2012. možete naći ovdje.

Udruga K.V.A.R.K. na ParkFestu