Damir Urban, Ante Batinović, Ilija Rudman, Marko Tomaš i mnogi drugi na 13. CSF-u

Mjesec kulture, umjetnosti i društvenih događanja

#PokretačiPromjena

Od 2. ožujka do 16. travnja 2017. 

Predstavljamo 13. izdanje Culture Shock Festivala – generatora kulture, umjetnosti i društva koji svojim angažiranim programom i subverzivnim pristupom želi popularizirati društvene teme kroz jedinstven hibrid obrazovnih i kulturnih sadržaja.

Pod sloganom #pokretačipromjena organizatori iz križevačkih udruga KVARK POINT u 2017. godini žele pristupiti lokalnoj zajednici programom koji navodi na razmišljanje, potiče kreativnost, stvara ideje, ali vam također pruža dobru zabavu i neformalno druženje. Od 2. ožujka do 16. travnja., Križevci će biti početna točka za sve ljubitelje kulturnih sadržaja.

U Klubu kulture očekuju vas koncerti, predstave, radionice, projekcije, izložbe i tribine – sveukupno 31 događanje u 46 dana.

Iz programa izdvajamo koncert Damira Urbana i njegove četvorke, tribinu muzičkog kritičara i novinara Ante Batinovića, DJ nastup svjetski priznatog producenta Ilije Rudmana, književnu večer s “čudovištem suvremene poezije” Markom Tomašem, a sve počinje projekcijom filma Gazda koji se ekskluzivno prikazuje u Križevcima upravo na 13. Culture Shock Festivalu.

Provjerite naš festivalski program na web stranicama, pratite nas na društvenim mrežama te prije svega – vidimo se uživo. Posjećujte programe, stvarajte mišljenje, kreirajte program s nama. Budite pokretači promjena!

Festivalski program
www.c-shock.org

Fotke i prijenosi uživo!
https://www.facebook.com/kultursok/
https://www.instagram.com/kultursok/
http://flickr.com/photos/c-shock

Osmislili, organizirali i realiziraju:
Udruga KVARK 
Udruga POINT

Prepoznali i doniraju:
Ministarstvo kulture RH, Grad Križevci, Koprivničko-križevačka županija, SC Varaždin

Medijski nas prate:
Križevci.info
Prigorski.hr

Epodravina.hr
Radio Križevci
Radio Koprivnica
Soundguardian.com

Sponzori i dobre duše: 
Zagrebačka banka, KTC Križevci, Trgo Agencija, Radnik Križevci, Mimi Photo&Video Production, Art Media, Art Rock Caffe, Restoran Tomislav, Kašik d.o.o., Mlinček j.d.o.o.

Sve informacije iz prve ruke:
Culture Shock Festival
(Klub kulture)
Mažuranićev trg 1
HR-48260 Križevci, Croatia
+385 48 711 073

Upiti i informacije na: 
Rezervacije ulaznica na: