4. Križevački ulični festival održati će se 4. srpnja!

Četvrti Križevački ulični festival edukacije i razbibrige (KUFER) u organizaciji Udruge K.V.A.R.K. i ove će godine obogatiti program Križevačkog velikog spravišča koje se održava 4. srpnja!

Na Trgu Antuna Nemčića i u prostoru Galerije K2 moći ćete uživati u zabavnim predstavama, žonglerskim i akrobatskim radionicama, kreativnim radionicama za djecu i odrasle te večernjem DJ programu.

Ove godine donosimo program u smanjenom obujmu zbog novonastalih okolnosti i restrikcija, no u njemu se zasigurno može pronaći ponešto za svakoga, od najmlađih do nešto starijih, ali duhom mladih!

PROGRAM:
14:00-17:00 h Žonglerske radionice – Nemčićev trg
17:30 h Cirkorama – “Čarolija Šešira” – Nemčićev trg
18:00 h Tricycle Trauma – “Dva Lica” – Nemčićev trg
18:30 h Brego ft. PuTanja – “Chi” – dvorište Galerije K2
21:30 h Loop Cirkus i Cirkultura – “Las Calaveras” vatreni show, Nemčićev Trg
23:59 h DJ program Mario Kovač – dvorište Galerije K2

Organizator: Udruga K.V.A.R.K.
Donatori: Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva, Zaklada Kultura nova, Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku, Ministarstvo kulture Republike Hrvatske, Grad Križevci, Koprivničko-križevačka županija