28.07. – Petak: Ljetne ve?eri: Mungos Blues Brothers

Ovogodi?nje Kri?eva?ke ljetne ve?eri odr?avat ?e se na zatvorenom, u Klubu kulture na Ma?urani?evom trgu 1, uz pokroviteljstvo Grada Kri?evaca. Organizatori doga?anja, Pu?ko otvoreno u?ili?te Kri?evci i udruga mladih K.V.A.R.K., najavljuju ciklus od ?etiri glazbena doga?aja petkom tijekom kolovoza, s time da prva ve?er kre?e ve? 28. srpnja.
Ovog petka, dakle prekosutra od 21.00 sat pred kri?eva?kom publikom nastupit ?e Mungos Blues Brothers. Ovaj zagreba?ki rhythm&blues-sastav djeluje vi?e od 20 godina u razli?itim postavama, a trenutnu ?ine Dra?en Mi?eri? Mungos (gitara i vokal), Miroslav Giljanovi? Fix (bas) i Mihael Vlah (bubnjevi). Nekima su mo?da poznati iz gostovanja u radio-emisiji Rock-oko ili preko pjesme Himna Janici s do?eka zlatne olimpijke Kosteli? u Zagrebu 2002. godine. U svakom slu?aju, Kri?eva?ke ljetne ve?eri bit ?e glazbeno osvje?enje u ove sparne dane. Ulaz je besplatan.