Projekt Svih 5 za 5 uključit će mlade u društvenu zajednicu

Svih 5 za 5 projekt je križevačke udruge K.V.A.R.K. koji će kroz pet različitih aktivnosti u mjesecima rujnu i listopadu 2016. godine uključiti mlade osobe u društveni život zajednice s naglaskom na srednjoškolce i mlade. Početak projekta najavljuje koncert benda F O R. Ostale aktivnosti unutar projekta su Mali Zeleni Festival, parlaonica i kviz za srednjoškolce, organizacija sportskog turnira i party Inicijative Eat, Sleep, Party, Repeat. Ovaj projekt financiran je od strane Regionalne zaklade za lokalni razvoj Zamah i Nacionalne zaklade za razvoj civilnoga društva u okviru Kreativnog fonda za mlade Uzgon.

PROGRAM:

03.09. koncert: FOR
29.09. Kviz za srednjoškolce
01.10. Inicijativa Eat Sleep Party Repeat, sportski turniri i after party uz DJa
06.10. Mali Zeleni Festival
07.10. Mali Zeleni Festival
08.10. Mali Zeleni Festival
13.10. PARLAONICA: Kuda nakon škole? Ostati u Hrvatskoj ili sreću pronaći u inozemstvu?
27.10. Kviz za srednjoškolce