Održana redovna izvještajna skupština udruge KVARK

U subotu 25. studenoga 2017. u prostoru Kluba kulture -multimedijalnog i kulturnog centra održana je redovna izvještajna skupština udruge KVARK. Predsjednica udruge Lucija Deković predstavila je izvještaj o radu za 2017., a direktor organizacije Saša Lončarić financijski izvještaj za 2017. godinu, a oba su usvojena jednoglasno. Predsjednica udruge Lucija Deković nabrojala je aktualne projekte i aktivnosti koji su postali neizostavni društveni faktor u gradu Križevcima koji obogaćuje lokalnu zajednicu. Pred okupljenima je predstavljen plan rada te financijski plan za 2018. godinu koji su također jednoglasno usvojeni. Planirani proračun organizacije za 2018. godinu iznosi 530 tisuća kuna, a direktor Lončarić iskazao je veliko zadovoljstvo kontinuiranom porastom vlastitih prihoda i dodao kako je udruga aplicirala na tri projekta u sklopu Europskog socijalnog fonda te nestrpljivo čeka rezultate.

Skupštini su prisustvovali predstavnici medija, partnerske udruge POINT te Grada Križevaca, zamjenik gradonačelnika Danijel Šaško koji je ujedno i član udruge te predsjednik Gradskog vijeća Marko Katanović.