Krenuo je 9. Culture Shock Festival

KREĆE 9. CULTURE SHOCK FESTIVAL U KRIžEVCIMA

Križevci su ponovno u Kulturšoku! Neprofitne udruge P.O.I.N.T. i K.V.A.R.K. ponosno predstavljaju 9. izdanje međunarodnog Culture Shock Festivala, koje od početka ožujka pa sve do kraja travnja (28.4.2013.) križevačku kulturnu scenu i svekoliku javnost šokira s ukupno deset tribina, osam koncerata i tri slušaonice, tri radionice i tri projekcije, kazališnom predstavom, likovnom izložbom te performansom.

IMG_2977Exhibition

Ovaj jedinstveni hibrid obrazovanja, suvremene umjetnosti, glazbene, likovne i druge kulture te društvenih događanja devetu godinu zaredom u Križevce dovodi kvalitetne i aktualne izvođače, predavače i izlagače iz Hrvatske i regije. Nijedan festival u regiji nije ovako profiliran, najsličniji mu je bio EXIT festival u svojim počecima ranih dvijetisućitih. Tridesetak događaja u dvostruko viš dana dovodi u ovaj gradić podno Kalnika na desetine sudionika i na stotine posjetitelja, kako bi uživali – ne u jednom mjesecu kulturnog šokiranja, već u dva, vječnim krizama i recesijama unatoč!

Kompletan program festivala možete provjeriti na web stranicama:
www.c-shock.org/2013

Najsvježije informacije, fotografije i direktan kontakt sa festivalom možete dobiti putem društvene mreže:
http://www.facebook.com/kultursok