6. DANI SMIJEHA U KRIŽEVCIMA OD 29. 9. DO 1. 10.!

PRIPREMITE SE NA SALVE SMIJEHA NA 6. DANIMA SMIJEHA U KRIŽEVCIMA!

Udruga K.V.A.R.K., Kerekesh Teatar i Pučko otvoreno učilište Križevci s ponosom najavljuju 6. Dane smijeha u Križevcima koji će se održati od 29. rujna do 1. listopada 2023. godine u Velikoj dvorani Hrvatskog doma!

Kerekesh Teatar, Križevčanima već dobro poznatom manifestacijom “Dani smijeha”, ponovo će oduševiti sve ljubitelje građanskih komedija i Prigorce svih dobnih skupina.

“Dani smijeha” konceptualno je osmišljena kazališna manifestacija u kojoj su izvršni producent otac i sin, Ljubomir i Jan Kerekeš, poznata lica hrvatskog glumišta. Kerekeši su svojom manifestacijom prvotno osvojili rodni grad Varaždin, zatim Zagreb, Karlovac, Rijeku, Samobor, Prelog, Čakovec te Križevce, a njihove autentične predstave odgledale su stotine tisuća građana diljem zemlje.

RASPORED PREDSTAVA:

Petak, 29. 9. 2023. – IMOVINA

Subota, 30. 9. 2023. – SKUPŠTINA

Nedjelja, 1. 10. 2023. – U ZDRAV MOZAK
KUPI ONLINE!

Sve predstave počinju u 20:00 h!

ULAZNICE: 10 €/75,35 kn (po predstavi)

Pretprodaja: Art Rock Caffe Križevci, Mail Boxes Etc. Križevci i Entrio.hr (online)

Organizatori: Udruga K.V.A.R.K., Kerekesh Teatar i Pučko otvoreno učilište Križevci