Udruga K.V.A.R.K. raspisuje natječaj za izradu vizualnog identiteta Kluba kulture te za honorarnog dizajnera u svrhu grafičkih rješenja za program Kluba

• Izabrano rje?enje vizualnog identiteta biti ?e nagra?eno sa 1000 kuna.
  • Izabrani grafi?ki dizajner potpisati ?e jednogodi?nji ugovor sa udrugom K.V.A.R.K. na poslovima grafi?kog dizajna programa Kluba, ali i svih ostalih potreba koje su u opsegu rada udruge K.V.A.R.K.

Rapisani natječaj za vizualni identitet nije isklju?ivo vezan uz natječaj za grafičkog dizajnera, tj. svatko od natjecatelja može se natjecati i za pojedinu stavku, kao i za obje u paketu.

Rok za predaju rješenja je 14. veljače 2009. godine. Uz predaju rješenja, dostavite nam i Vaš životopis.

Dizajnerska rje?enja, životopis, kao i sve upite vezane uz natječaj, šaljite na email adresu .

Opis teme:

Tražimo novi logotip Kluba kulture koji će odražavati duh kluba i dočarati njegovu prepoznatljivost i jedinstvenost kao multimedijalnog i kulturnog centra.

Tražimo dizajnera koji će kroz duže razdoblje svojim umjetničkim rješenjima za programske segmente rada kluba doprinjeti razvoju prepoznatljivosti klupskih programa kao i samog Kluba kulture.

Propozicije:

a) Dizajner

–          ispis plakata za neki od programa po želji (max. A3 format, rezolucija 300dpi), A4 fotokopiju plakata u boji, plakat u PDF formatu (300dpi), plakat u JPG formatu (max. 2200x1600px, ne ve?i od 1MB)

–          ispis mjesečnog programa kluba za programe po želji

–          ispis flyera za neki od programa po želji

–          izrada bannera u flashu za događaj po želji

b) Vizualni identitet

–          ispis logotipa; treba biti u nekom od vektorskih formata, treba biti priložena verzija sa  4 boje, 2 boje i crno-bijela varijanta.

Info:

Klub Kulture je projekt udruge K.V.A.R.K. iz Kri?evaca. Prostor djeluje kao multimedijalni i kulturni centar, a njegov rad je ukratko podijeljen na sljedeće segmente:

1) Internet Caffe

• usmjeren građanima u upoznavanju s novim tehnologijama i medijima
  • 10 raćunala sa besplatnim pristupom internetu
  • radno vrijeme: pon-pet: 11:00 – 20:00h

2) Dnevni boravak

• dnevne novine, časopisi, društvene igre
  • otvoren je 5 dana u tjednu pon-pet: 11:00-20:00h

3) Kulturni program Kluba Kulture

• svim građanima s afinitetom prema urbanom sadržaju nude se: projekcije, kazališne predstave, koncerti, tematske slušaonice i dr.

4) Edukacija

• neformalne radionice
  • tribine
  • dopuna formalnom obrazovanju (besplatne instrukcije)

RADNO VRIJEME: za svaku radionicu vrijeme po dogovoru sa voditeljem radionice, kulturni program – istaknuto na plakatima, najavama programa i sl.

Rad Kluba Kulture podr?avaju: Ministarstvo kulture Republike Hrvatske, Ministarstvo obitelji, branitelja i me?ugeneracijske solidarnosti, Grad Kri?evci, Koprivni?ko-kri?eva?ka ?upanija.

Sve informacije o samom klubu možete pronaći upravo na ovim stranicama te na adresi www.myspace.com/klubkulturekrizevci i www.klubkulture.org