Strip radionica

Udruga K.V.A.R.K. najavljuje radionicu stripa koje ?e voditi predstavnice Komikaza.

A kaj su to komikaze…pa blago re?eno to je furanje stripa na jedan druga?iji , slobodniji na?in koje oni objavljuju na njihovom siteu bez cenzure i slobodno mogu svi prilo?iti svoje radove.
Pa kaj ?e to nama …….pa valjda da se sku?i da su i one na?e crtarije po bilje?nicama i ko zna ?em vrijedne i da se u njima mo?e prona?i i izvu?i ne?to ?to nije komercijalno kao razni stripi?i koji se nalaze na na?im kioscima i uglavnom su stranog podrijetla.
Komikaze i ostala ekipa se bore za slobadan nesputan izraz svakog pojedinca kroz strip i ?ele nas skinuti sa raznih Zagora, D.Doga, Supermena, Spidermena,Rafe,…….
Pa zakaj bi se ja trebal skidati sa tih stripva pa oni su meni kul…….
Pa onda ti je brate kul i «Marisol», a i ssnmt…bljuv
?itaj sa neta:
www.jedinstvo.hr/komikaze

Ovim blagim uvodom najavljujemo strip doga?anja koji ?e se skoro zbiti u na?em info shopu.
Nije bitno da li vi znate crtati, da li je va?a pri?a savr?ena , bitna je volja za eksperimentom, entuzijazam, otka?enost i bunt, jer posebno se stripom mo?e izaziti da je sve ovo oko nas crno-(ariel)bijeli svijet …….

Program: petak 23.04. od 18 do 21 h, subota24.04. od 10 do 12 h, i
Nedjelja 24.04. od 10 do 14 h.
Sve ?e se to odvijati u Kvarkovom info shopu u Obrtni?koj ulici (pokraj picerije Mrak)
Osima toga u subotu ?e se przentirati i izadva? ?to ?ita?prezenter je Mario Strpi? od 14 h, i dvije udruge sa kojima sura?ujemo u sklopu projeta P.u.s.- Buka iz Bjelovara i Protest mozga iz Labina
Do?ite crtati stripove, a konzumirajte i ostalo ponu?eno……