DJ Elf i slu?aonica 90-ih u Klubu kulture ovoga petka

Ovaj petak u Klubu kulture, slu?aonica svih stvari koje su nas proganjale kroz pro?lo desetlje?e, ?to sa MTV-a, ?to sa starih C-90 kaseta prije mra?nog doba mp3-ca i torrenta svega i sva?ega. Svi oni koji su tih kobnih devedesetih zalazili u Onyx znaju koliko je te?ko bilo u?icati dobar grunge a svi oni koji su prve polovice ovog desetlje?a zalazili u Fan, znaju koliko je to zapravo lako.

Po?ev?i od scene iz ameri?ke savezne dr?ave Washington, preko kalifornijskog pop-punka, engleskih ljudi zvanih The Prodigy, preko nezaobilazne osobe u formiranju svake alpha mu?ja?ke osobe – Alanis Morissette te nekih doma?ih junaka sapleti ?e se mre?a nostalgije i ?elje za nekim boljim i pro?lim vremenima, a ovaj vremenski stroj ko?ta 0 (nula) kuna!

Karirane ko?ulje i ostalo™ u rije?i i slici:
Slu?aonica 90-e!:
Hitovi, hitovi & samo hitovi !!!

Bodycount, Green Day, Metallica, Nirvana, Pearl Jam, Alice In Chains, Soundgarden, The Offspring, Red Hot Chili Peppers, Oasis, Blur, Pulp, Rage Against The Machine, Faith No More, The Prodigy, Manic Street Preachers, Jewel, Cranberries, Alanis Morisette, Korn, Limp Bizkit (mo?da) Guns`n`Roses, Beastie Boys, Cypress Hill, Nick Cave, NOFX, Pogues, Smashing Pumpkins, Rob Zombie Majke, Laufer, Urban&4, Weezer, Rancid, Mudhoney, Let3, Radiohead, Chemical Brothers, Blink 182, Rammstein, Massive Attack, Fugazi, Placebo, Mance, Asian Dub Foundation, Garbage, No Doubt, Beck, Rambo Amadeus, Leftfield, System Of A Down, Queens of the Stone Age, Deftones, Pixies, El Bahattee

DJ sa svojim programom starta izme?u 21 i 22h !