12 godina Kluba kulture uz bogat dvotjedni program

Studeni je mjesec u našem znaku. Klub kulture slavi 12 godina rada, i dalje na istoj adresi, još bolje opremljeni i sa stabilnim mjesečnim programom koji će biti samo bolji i bolji..
Kroz cijelu godinu radimo programe koje vi posjećujete, nadamo se da vam nudimo zanimljiva društvena događanja, a sve vas pozivamo na rođendanske aktivnosti koje smo pripremili. Bit će muzike, glume, radionica, tribina, ekologije i smijeha. Tu su i naši partneri, neuništivi Safehouse kolektiv koji vrijedno predstavlja novitete elektronske scene i Pučko otvoreno učilište u čijoj Velikoj dvorani Hrvatskog doma gostuje hit predstava Ocat i Sin. Uživajte!

17.& 18.11. Mali Zeleni Festival
17.11. petak, Little Band Revolution & Massive Vibezz predstavljaju slovenski bend Raggalution i križevačkog selektora Vedasara Dub, ulazak besplatan
18.11. subota, Safehouse16 predstavlja: E1 & Savage, Vedran Gapulja, ulazak 20 kuna
24.11. petak, Ocat i Sin, uloge Zlatan Zuhrić Zuhra i Tin Sedlar, ulazak 40/50 kuna (predstava se održava u Velikoj dvorani Hrvatskog doma)